• Air Cargo RFS
  • Guaranteed security
  • Certification
  • International transport

Diszpécser / Éjszakai diszpécser

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a sofőrökkel
  • Kapcsolattartás a fuvarszervező osztállyal
  • Flottakövetési rendszer felügyelete
  • Fuvarok nyomonkövetése a belső számítógépes rendszerben
  • Problémakezelés és delegálás
  • Kamionokhoz tartozó adminisztráció (érkezések, indulások, pihenőidők, stb.)
  • Beszámolók készítése

Elvárások:

  • Közúti-, árufuvarozási szakismeret, tapasztalat
  • AETR alapismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (továbbá német, francia előny)
  • Számítógépes ismeretek (Excel, web alkalmazások)
  • Önálló munkavégzésre képesség
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Terhelhetőség
  • Flexibilitás
  • B kategóriás jogosítvány (a munkába járáshoz)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Laptop, telefon és tablet a munkavégzéshez
  • Ingyenes képzési lehetőségek (pl. nyelvtanfolyamok)
  • Rekreációs lehetőségek (fittness-welness lehetőség, stb.)
  • Előrelépési lehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség

Tel: +36-30-932-2937
Prevost Hungária Kft.

2220 Vecsés, Új Ecseri út 2

Who's online

We have 96 guests and no members online